İsmet Kaptan Mah. Sezer Doğan Sk. No: 4, MAB İş Hanı (Hilton Yanı) K: 2, D: 201 Çankaya - Konak / İzmir
tr

Yenilenen web sitemizle hizmetinizdeyiz

04.08.2019
1.541

Bildiğiniz üzere eski web sitemiz klasik avukatlık anlayışının dışına çıkamayan, müvekkillerimize ya da müvekkil adaylarımıza yeterli bilgi sunamayan ve iletişime geçmek isteyen kişileri doğrudan bize yönlendirme üzerine kurulmuş bir yapıya sahipti. Bu durum da yenilenen ve gelişen internet dünyasında ihtiyaçlara hizmet etmekten uzak bir duruma yol açıyordu. Yenilenen web sitemiz www.safsoz.av.tr ile tüm bunlara son veriyoruz.

Neler Yeni?

  • Web sitemiz üzerinden ayrıntılı bilgilerimize ulaşabileceksiniz.
  • Yine web sitemiz üzerinden hangi alanlarda hizmet verdiğimizi ve ücret politikamızı öğrenebileceksiniz.
  • Eski web sitemizde google maps ile entegre çalışan bir lokasyon / konum bilgisi yer almıyordu. Artık doğrudan burada bulunan konumu kullanarak ofisimize ulaşabileceksiniz.
  • Eski sitemiz yeterince güncellenmiyor, bilgi paylaşımı konusunda eksik kalıyordu. Bundan sonra düzenli olarak hukuki paylaşımlara kaldığımız yerden devam ediyoruz.
  • Pek yakında “soru sor” bölümünü aktif edeceğiz. Böylece talebinizi ve ihtiyacınızı ayrıntılı ve yazılı olarak bize bildirebileceksiniz. Bu bölüm sürekli olarak kontrol edilip size en kısa sürede dönüş yapılması sağlanacak.
  • Yeni sitemiz yazılım itibariyle dinamik bir yapıya sahip. Dolayısıyla zaman içerisinde yeni ihtiyaçlar belirlendikçe, anında çözümler  üretilecek ve sürekli olarak geliştirilme halinde olacak. Takipte kalın!
ETİKETLER: ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hukuki sorularınız için Bizi Arayabilirsiniz: